Роздуми та усвідомлення Олександра Єфімова. Престижні та непрестижні вузи.

omyefimovОлександр Єфімов, адвокат, викладач, журналіст. Вважає, що існує лише та реальність, яку кожен з нас хоче бачити. У своїх ессе він ділиться своїм баченням світу.

Вітаю Вас,

Спілкуючись із студентами, почув цікаву думку від них, доведену у їх свідомості до рівня аксіоми: існують престижні та непрестижні вузи. Влаштуватись на роботу із дипломом престижного вузу набагато перспективніше, ніж з дипломом вузу, що не є престижним. На моє запитання про те, за якою ознакою вуз вважається престижним, вони мені пояснили: «Середній рівень підготовки випускника престижного вузу вищий за середній рівень випускника непрестижного вузу». Іншими словами середній випускник престижного вузу є розумнішим за середнього випускника непрестижного вузу.

З точки зору усереднення якихось показників, я розумію. Не розумію лише того, чому це усереднення впливає на можливість працевлаштування. Адже на роботу беруть не усередненого випускника вузу, а конкретну людину, яка закінчивши непрестижний вуз, може мати фахові знання значно вищого рівня, ніж середній рівень випускника престижного вузу. При цьому конкретний випускник престижного вузу може виявитися за рівнем своїх знань значно нижчим за середній рівень випускників непрестижного вузу. Звичайно, є ймовірність, що до Вас на фірму прийде працевлаштовуватися той самий усереднений випускник. Навіть якщо це так, то звідки Ви про це дізнаєтеся, якщо не перевірите його рівень знань.

Як на мене, поділ вузів на престижні та непрестижні існує для лінивих кадрових менеджерів, які не хочуть чи не вміють розбиратися у рівні знань випускників та просто покладаються на престиж навчального закладу.

Олександр Єфімов.

Адреса: вул. Богдана Хмельницького, 32, к. 46 Київ 01030, Україна

Тел.: +38 044 536 15 63 (внутрішній номер 108)

Факс: +38 044 536 15 63

Моб.: +38 067 466 01 15

Email: oleksandr.yefimov@yefimov-partners.com

Web: www.yefimov-partners.com

Web: www.zatyshny.com.ua

Skype: o.m.yefimov

Снимок экрана 2013-03-26 в 15.09.38

 

Олександр Єфімов

Керуючий партнер, адвокат, аудитор, кандидат юридичних наук.

 


Комментарии к записи:

Для того, что бы оставить комментарий, вам необходимо зайти на сайт - для этого используйте кнопки соц сетей ниже:

Оставить Комментарий:


Следите за нами в FacebookСамые просматриваемые новости

Количество просмотров:
1011